Mobil WC’ler ile Hijyen ve Temizlik Her Yerde

Güleryüz Danışmanlık olarak sektördeki öncü ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Temizlik ve hijyen, günümüzde hemen her alanda en önemli konulardan biridir. 

Yaşadığımız çevrenin temiz ve düzenli olması hem beden hem de ruh sağlığımız için büyük önem taşımaktadır. Günümüzün büyük bir kısmını iş yerlerimizde geçirdiğimizi düşünürsek özellikle inşaat sonrası temizlik de bu açıdan önemli bir hal almaktadır. Özellikle gününün çoğunu ofiste geçirenler için nasıl ki ev temizliği çok önemliyse çalışılan iş yerinin temizliği de o kadar önemlidir. Çünkü günümüzde insanların vakit geçirdiği alanlar artık çok kısıtlı hale gelmiş bulunmaktadır. Yalnızca ev-iş arasında bir kısır döngüde yaşayan insanlar, haliyle bulunduğu kısıtlı alanların da temizliğine önem vermektedir.

Bildiğimiz üzere hijyen, hayatımızın en değerli ve olmazsa olmaz parçasıdır. Hijyen kurallarından ödün vermek, insan hayatını doğrudan etkilediği için bu alanda yapılan çalışmalar hayati önem taşımaktadır.

Pandemi dönemi ile beraber hijyen kurallarının önemi daha da artmış ve yapılan çalışmalar ile şirketimiz, tarım işçileri için hijyen kurallarını daha istikrarlı bir hale getirmeyi ilke edinmiştir. Bu alanda yapılan hijyenik mobil WC’ler ile Güleryüz Danışmanlık çalışanlarının sağlığına önem vermektedir.

  • Çift havalandırmalı,
  • Sifonlu,
  • İçerisinde musluğu,
  • Kirli atık deposu,
  • Temiz su deposu,
  • Paslanmaz, kaydırmaz zemin,
  • Paslanmaz kaydırmaz açılır kapanır merdiven sistemi

bulunan mobil WC’ler ile ,Güleryüz Danışmanlık, çalışanlarının sağlığını birincil öncelik olarak düşünerek çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz; Kadın-erkek ayrı olarak dizayn edilen mobil WC’ler ile tarım arazilerinde de çeşitli ilkelerinden vazgeçmeyerek emin adımlarla projelerine devam etmektedir.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin