Güleryüz’de Biz

Başarının temeli doğru seçimdir.
10 yılı aşkın süredir tercih ediliyoruz.

Bizi Tanıyın

Müşterilerimize olan bağlılığımız, 10 yılı aşkın süredir iş yaşamına bakış açımızın merkezinde yer alıyor. Sürekli “doğru yapma” konusuna ve müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmaya odaklandık. Güleryüz’de biz, bu süreye birçok başarılı proje ve iş ortağı sığdırdık. Pek çok farklı sektörde sorumluluk alarak değişime uyum sağlamak için değiştik, geliştik…

Kurumlara hayatları zenginleştiren ve iş başarısı oluşturan ürünlere, iç görülere ve deneyimlere erişmeyi sağlayan hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın ve müşterilerimizin kişisel, fiziksel ve finansal refahını destekliyoruz.

Ege Bölgesi , daha sonra da Türkiye geneline çevirdiğimiz yüzümüz ile 13 şubemizle tüm iş ortaklarımıza değer katmaya devam ediyoruz.

Videoyu oynat

Güleryüz Group’un ana faaliyet alanları;

İnsan Kaynakları Bilgi Yönetimi

İnsan kaynakları bilgi yönetimi, temelde insan kaynakları yazılımı aracılığıyla insan kaynakları ve bilgi teknolojilerinin kesişimidir. Başka bir deyişle kurumların insan kaynakları maliyetlerini daha etkin bir şekilde planlamasına ve çok fazla kaynak ayırmaya gerek…

daha fazla…

Lojistik ve Depo Yönetimi Hizmeti

Lojistik ve depolamadan bahsettiğimizde genellikle bir ürünün alınması ve işlenmesi, envanter kayıtlarının kontrol edilmesi, paketlenmesi ve alınması, sevk edilmesi ve ürünü müşteriye teslim edecek bir rota seçilmesi gibi bir dizi işlemleri içerir.

daha fazla…

Satın Alma Yönetimi Hizmeti

Satın alma yönetimi, ihtiyaç duyulan ürünlerin istenen kalitede ve standartta, miktarda, zamanda, fiyatta ve doğru tedarikçiden elde edilmesini sağlayan süreçtir. Satın alma yönetiminin bir kurum için rekabet etme gücüyle doğru orantılı olduğu unutulmamalıdır.

daha fazla…

Teşvik Danışmanlığı

İŞKUR ve SGK teşvikleri, devlet tarafından yürürlüğe konmuş, istihdamın arttırılması amaçlanmış, kanunlar çerçevesinde işverenlerin desteklendiği uygulamalardır. İstihdamını arttıran kurum ve işyerleri, çalışanları adına yatırdığı İstihdamını arttıran kurum ve işyerleri, çalışanları adına..

daha fazla…

Biz Hayallerimiz Kadar Büyüğüz

Videoyu oynat