Güleryüz’de Biz

Başarının temeli doğru seçimdir. 10 yılı aşkın süredir tercih ediliyoruz.

Bizi Tanıyın

Müşterilerimize olan bağlılığımız, 10 yılı aşkın süredir iş yaşamına bakış açımızın merkezinde yer alıyor. Sürekli “doğru yapma” konusuna ve müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmaya odaklandık. Güleryüz’de biz, bu süreye birçok başarılı proje ve iş ortağı sığdırdık. Pek çok farklı sektörde sorumluluk alarak değişime uyum sağlamak için değiştik, geliştik…

Kurumlara hayatları zenginleştiren ve iş başarısı oluşturan ürünlere, iç görülere ve deneyimlere erişmeyi sağlayan hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın ve müşterilerimizin kişisel, fiziksel ve finansal refahını destekliyoruz.

İzmir ve Manisa’nın ardından önce Ege Bölgesi’ne, daha sonra da tüm Türkiye’ye çevirdiğimiz yüzümüzle, 13 lokasyonumuzda tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam ediyoruz.

Güleryüz Group’un ana faaliyet alanları;

İnsan Kaynakları Bilgi Yönetimi

İnsan kaynakları bilgi yönetimi, temelde insan kaynakları yazılımı aracılığıyla insan kaynakları ve bilgi teknolojilerinin kesişimidir. Başka bir deyişle kurumların insan kaynakları maliyetlerini daha etkin bir şekilde planlamasına ve çok fazla kaynak ayırmaya gerek kalmadan yönetmesine ve kontrol etmesine olanak tanır.

daha fazla…

Lojistik ve Depo Yönetimi Hizmeti

Lojistik ve depolamadan bahsettiğimizde genellikle bir ürünün alınması ve işlenmesi, envanter kayıtlarının kontrol edilmesi, paketlenmesi ve alınması, sevk edilmesi ve ürünü müşteriye teslim edecek bir rota seçilmesi gibi bir dizi işlemleri içerir.

daha fazla…

Satın Alma Yönetimi Hizmeti

Satın alma yönetimi, ihtiyaç duyulan ürünlerin istenen kalitede ve standartta, miktarda, zamanda, fiyatta ve doğru tedarikçiden elde edilmesini sağlayan süreçtir. Satın alma yönetiminin bir kurum için rekabet etme gücüyle doğru orantılı olduğu unutulmamalıdır.

daha fazla…

Biz Hayallerimiz Kadar Büyüğüz

İzmir ve Manisa’dan önce Ege Bölgesi’ne; ardından tüm Türkiye’ye çevirdiğimiz
yüzümüzle tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz. 

Play Video